Je hebt al eerder op deze site kunnen lezen dat het bestuur de afgelopen tijd druk bezig is geweest met het voorbereiden op de nieuwe Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG), ook wel bekend onder de Engelse naam General Data Protection Regulation (GDPR). Simpel gezegd zorgt deze nieuwe Europese privacywet ervoor dat je gegevens per 25 mei 2018 nog beter worden beschermd.

Transparantie over het gebruik van je gegevens wordt steeds belangrijker. Als IJVV De Zwervers hebben wij daarom de afgelopen tijd een privacybeleid opgesteld. Hierin geven wij meer informatie over hoe wij jouw data binnen onze club gebruiken. Ook hebben we uitgebreid beschreven wat je nieuwe rechten zijn met betrekking tot de verwerking van je persoonsgegevens. Daarnaast hebben wij een Foto Protocol opgesteld waarin je kunt lezen wat ons beleid is ten aanzien van maken en gebruiken van beeldmateriaal binnen onze vereniging. Dit alles heeft ons een AVG verklaring opgeleverd waarin Stichting AVG voor Verenigingen verklaart dat IJVV De Zwervers het AVG-programma heeft doorlopen en dat IJVV De Zwervers zelf verklaart dat ze de inspanningen heeft verricht zoals die voortvloeien uit de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

Meer weten? Lees onze Privacy Policy voor meer informatie of stuur een mail naar privacy@ijvvdezwervers.nl

AVG verklaring:

AVG-verklaring v2018-05-22 112002