Beste clubleden,

IJVV de Zwervers bestaat volgend jaar 100 jaar en uiteraard willen wij dit niet ongemerkt voorbij laten gaan! Maar daar is natuurlijk wel extra geld voor nodig. Daarom doen wij mee aan een belactie van de VriendenLoterij!

Op maandag 07-05-2018 tussen 18.00 uur en 21.30 uur kun je een telefoontje verwachten van een van onze leden met de vraag om mee te spelen met de VriendenLoterij voor IJVV de Zwervers. Het is de moeite meer dan waard, want:

– De helft van jouw lotprijs gaat direct naar onze clubkas;
– Als deelnemer van de VriendenLoterij maak je maandelijks kans op fantastische prijzen:
– Laten we dus gaan voor zoveel mogelijk loten, om zo extra geld voor de club te winnen!

Hoe meer loten we verkopen, des te meer geld komt er in ons laatje komt voor ons eeuwfeest in 2019! . Daar gaan we samen toch voor?

Met vriendelijke groet,

Namens bestuur IJVV de Zwervers
Kees Oole